PHU "BO-DAR" Szczytno 

12-100 Szczytno, ul. Polna 18

Maile:

Dział sanitarny i usługi:

bo-dar@wp.pl

Dział budowlany i projekty łazienek:

bodar-projekt@wp.pl


Tel: 89 624 54 57
Fax: 89 624 34 90

USŁUGI
 
Dariusz      tel. 601 667 028
DZIAŁ SANITARNY
Daniel         tel. 601 667 053
Piotrek        tel. 603 639 970 
DZIAŁ BUDOWLANY
Przemek     tel. 669 853 600
Alina            tel. 695 999 901

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Poszczególni specjaliści odpowiedzialni za konkretną dziedzinę przedsiębiorstwa udzielą wszelkich niezbędnych odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej modernizacji budynku – począwszy od nowoczesnych systemów grzewczych, przez wykończenie wnętrz, kończąc na wyposażeniu łazienki, koniecznie odezwij się do nas!

 

Wybierając usługi BO-DAR Szczytno otrzymujesz pewność 20-letniego doświadczenia na rynku budowlanym, sanitarnym i grzewczym. Oprócz fachowych usług gwarantujemy pracę wyłącznie na bazie najlepszych możliwych materiałów. Dzięki bieżącej dostępności do produktów, takich jak chemia budowlana, panele, terakota, drzwi, tynki, glazura czy farby, które znajdują się w naszej siedzibie w Szczytnie, wszelkie zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo, zachowując wszelkie procedury bezpieczeństwa.

 

Oprócz wykonywania instalacji grzewczych, kanalizacyjnych, sanitarnych oraz wodnych z użyciem solidnej ceramiki sanitarnej, wanien, kabin łazienkowych, a także kotłów gazowych bądź elektrycznych, BO-DAR Szczytno to również gwarancja zrealizowania projektu łazienki zgodnego z najnowszymi trendami. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Klientów, włączając ich w każdy proces inwestycji. Razem z nami Twój remont przebiegnie bez komplikacji. Zaufaj fachowcom, których umiejętności i wiedza przewyższają konkurencyjne firmy.